eBook "Uspokój swoje finanse"

Wprawdzie dzisiejszy dzień dla mnie to przede wszystkim Narodowe Święto Niepodległości, to jednak jest to też dobra okazja, by zrobić jakieś tańsza zakupy w „chińskich serwisach”, o których jakiś czas temu pisałem.

Oczywiście jest to tylko zbieg okoliczności, i „dzisiejsze” promocje nie mają nic wspólnego z naszym świętem – po prostu jak w wielu takich dniach (np. czarny piątek) chodzi o wygenerowanie sprzedaży, choć to nie oznacza, że na tym nie możemy skorzystać i my.

Nie będę opisywał wszystkich promocji, we wszystkich sklepach (ich skróconą listę znajdziecie tutaj), bo jest tego naprawdę dużo, ale przedstawię kilka ofert, które wzbudziły moją ciekawość, a często nawet skłoniły mnie do zakupów (czy to dla siebie, czy znajomych).

AliExpress: Global Shopping Festival

W serwisie AliExpress zwróciłem uwagę m.in. na opaskę Xiaomi Mi Band 2, którą można kupić za niecałe 23 $ (oczywiście z darmową przesyłką do Polski), co jest bardzo dobrą ceną, zważywszy, że sam w wakacje kupiłem ją za ~43 $, a w tej chwili „regularna cena” to ok 30-35 $.

aliexpress_xiaomi_mi-band2_2016-11-11

Banggood: SnapUp

Kolejnym miejscem gdzie wydałem „trochę grosza” jest serwis Banggood, gdzie kupiłem telefon Xiaomi Redmi Pro (3 GB RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej, CPU MTK Hekio X20).

Przekreślona cena to ok 1578 zł, i jest ona trochę zawyżona, to już „standardowa cena promocyjna” (1089 zł) wypada korzystnie, ale to dopiero początek – wystarczy skorzystać z kodu rabatowego:

redmipro100

Zbije nam to dodatkowo cenę urządzenia o 400 zł, i tym samym za telefon dałem 686 zł:

banggood_xiaomi-remi-pro_redmipro100_2016-11-11

Jedyny minus, to ewentualnie złoty kolor… ;-) Ale jest to szczotkowane aluminium, więc nie powinno tak drażnić, a i przyszły użytkownik telefonu w pełni to zaakceptował (jak coś, zawsze zostaje jakiś futerał ;-)).


Również Lenovo ZUK 2 (4 GB RAM, 32 GB pamięci wbudowanej, CPU Snapdragon 820) szybko znalazł chętnego, i tu cenę promocyjną (897 zł) udało się dodatkowo zredukować za pomocą kodu:

zukz21111

Tym samym ostatecznie telefon został zakupiony za 771 zł:

banggood_lenovo-zuk2_zukz21111_2016-11-11

GearBest: 11.11

A jakbyście nie załapali się na Xiaomi Mi Band 2 z AliExpress, to w serwisie GearBest macie szansę nabyć opaskę za niecałe 25 $:

gearbest_xiaomi_mi-band2_2016-11-11

AliPrice, czyli nie każda promocja jest tak atrakcyjna jak może się wydawać

Oczywiście jak przy każdej tego typu akcji, tak i tym razem niektórzy sprzedawcy postanowili trochę wcześniej podnieść „trochę” ceny swoich produktów, tak by aktualnie móc zaprezentować wyższy procentowo rabat, co widać choćby po informacjach z serwisu AliPrice:

aliprice_aliexpress_20161107

Na szczęście nie dotyczy to wszystkich sprzedających, a nawet Ci co podnieśli ceny „tuż przed” (zazwyczaj w okolicach 7 listopada), to ostatecznie w większości przetestowanych/sprawdzonych przypadków też je obniżyli, choć realne procenty są sporo niższe.

Giving Assistant, czyli 5 $ za założenie konta, i zwrot za zakupy (cashback)

Ale rabaty/zniżki w sklepach to nie wszystko – można jeszcze skorzystać z dodatkowego zwrotu za zakupy, choćby korzystając z opisywanego jakiś czas temu serwisu Giving Assistant, gdzie zależnie od sklepu (i asortymentu) możecie liczyć na kilku procentowy zwrot na Wasze konto w serwisie.

giving-assistant_banggoos_gearbest_cash-back

A jeśli jeszcze nie macie konta w serwisie Giving Assistant, to już za samo założenie konto z naszego linku otrzymacie 5 $ na dobry początek… :-)

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
eBook "Uspokój swoje finanse"
Patryk
eBook "Uspokój swoje finanse"