LUTy dla DJI Mini 3 Pro (D-Cinelike) od MiniFly.pl

Z racji tego, że latam dronami – zarówno tzw. fotograficznymi (np. DJI Mini 3 Pro), jak i FPV, to obowiązują mnie pewne zasady, mam pewne obowiązki. I jednym z takich obowiązków jest zgłaszanie lotów, np. za pomocą aplikacji DroneRadar. Aplikacja jest, jaka jest, ale i tak jest to najwygodniejszy obecnie sposób na zgłaszanie standardowych lotów. Problem jednak w tym, że rozwój samej aplikacji się jakby zatrzymał dawno temu, co może być problemem, zwłaszcza dla użytkowników nowszych urządzeń (telefonów i tabletów) z nowszym Androidem, na które tej aplikacji nie da się zainstalować. Przynajmniej nie bezpośrednio z Google Play.

Nie umieszczę zrzutu ekranu, bo nie będę prosił kolegi, który dopiero co poradził sobie z tym problemem, by skasował aplikację wraz z ustawieniami, a u mnie (Android 12) aplikacja instaluje się (jeszcze) normalnie, co przed chwilą sprawdziłem.

W każdym razie, jakby ktoś nie mógł pobrać aplikacji wprost ze sklepu Google Play (jak można, to zalecam ten kanał), to można pobrać aplikację „z alternatywnego źródła”. Może to być alternatywny sklep z aplikacjami, choć zalecam ostrożność i wybieranie tylko takich naprawdę sprawdzonych, by przy okazji nie zainstalować na telefonie jakiejś „niespodzianki”.

Ja dlatego dawno sobie zrobiłem własną kopię z aplikacji zainstalowanej z Google Play, i właśnie taką kopią dzielę się z najbliższymi, gdy zachodzi taka potrzeba. I to wydaje się najbezpieczniejsze wyjście. Ale jak chcesz, możesz też pobrać plik APK aplikacji DroneRadar z naszego serwera.

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
WordPress: Pierwsze kroki
LUTy dla DJI Mini 3 Pro (D-Cinelike) od MiniFly.pl
Patryk
LUTy dla DJI Mini 3 Pro (D-Cinelike) od MiniFly.pl