Dziś w kontekście PlayStation większość użytkowników żyje nową aktualizacją, która w końcu ponoć doda do PlayStation 5 obsługę dysków SSD (M.2). Jest to zdecydowanie rzecz warta odnotowania, bo w moim przypadku przesiadka z HDD na SSD (M.2) dała komputerowi gigantycznego kopa, i do dziś w niezmienionej konfiguracji na nim pracuję. Dla mnie jednak ważniejsza jest zapowiedź zmian, która dotknie niebawem PlayStation 3, z którego jakby trochę korzystam.

Jaki i trochę, bo nie używam PS3 do grania, a do oglądania „na większym ekranie” np. HBO Go, YouTuba, bo akurat te aplikacje z mojego LG zniknęły (dzięki LG, będzie to wam zapamiętane ;-)). A tymczasem śmignęła mi gdzieś informacja, że od 21 września kończy się wsparcie aplikacji HBO Go „dla starszych urządzeń”, i wśród nich znajduje się PlayStation 3.

Postanowiłem wiadomość zweryfikować u źródła, i faktycznie, wsparcie dla PlayStation 3 zniknie, ale później, czyli najprawdopodobniej dopiero w styczniu 2022:

(…) pierwotnie tak miało się stać, natomiast z informacji, które uzyskałem, PlayStation 3 będzie wspierane przez dłuższy czasu. Prawdopodobnie możliwość korzystania z aplikacji HBO GO na tym urządzeniu zniknie w styczniu 2022 roku.

Później trzeba będzie pewnie zainwestować w jakąś przystawkę z Androidem, i być może od razu tunerem DVB-T2 (H.265), bo akurat gdzieś w drugim kwartale 2022 mój LG straci również możliwość potencjalnego odbioru cyfrowej telewizji naziemnej. Na szczęście nadal będzie świetnie wyglądał… :-)

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Patryk