I stało się to, co się stać miało, czyli wczoraj – 14 lutego 2023 – na moim TV (w uproszczeniu, bo bardziej chodzi o przystawkę Android TV od Xiaomi) wylądowała kolejna aplikacja VOD, a konkretnie SkyShowtime. Założenie konta w przeglądarce mobilnej i płatność bez problemów, tak samo, jak pobranie i logowanie w aplikacji na TV i telefonie. Piszę o tym dlatego, że ponoć nie wszyscy i nie na wszystkich urządzeniach mieli tyle szczęścia.
Biblioteka SkyShowtime w Polsce na razie wydaje się dość uboga, do tego wiele seriali ma albo tylko pierwszych sezonów, albo dla odmiany, by było jeszcze śmieszniej – ostatnie, bez pierwszych. Na plus można zaliczyć cenę SkyShowtime (24,99 zł miesięcznie), zwłaszcza w promocji „na start”, gdzie opłata „na stałe” została obniżona o 50%, co daje obecnie 12,49 zł. Piszę „obecnie”, bo jak wzrośnie bazowa opłata za SkyShowtime, to wzrośnie i promocyjna, bo gwarantowany jest procent zniżki, a nie kwota abonamentu. By skorzystać z promocji, trzeba konto założyć do końca marca 2023, lub… tu też pojawiają się pewne nieścisłości, ale uznajmy, że do końca marca.
Dla mnie istotne, że w usłudze SkyShowtime można mieć 5 profilii użytkowników, a do tego jednocześnie mogą odtwarzać 3 urządzenia, więc skorzystam nie tylko ja, ale i pozostali domownicy… ;-)
- DJI Lito 1 i DJI Lito X1, czyli nowa seria dronów Mini, ale raczej nie zamiast Mini Pro - 1970-01-01
- Zmiana „w locie” poziomu logowania w ESPHome za pomocą komponentu „select” (nie tylko z poziomu Home Assistant) - 1970-01-01
- Gdy chcesz wkleić hasło wygenerowane przez menedżer haseł, ale w KSeF uznali, że wygodniej i bezpieczniej będzie, jak je wpiszesz ręcznie - 1970-01-01





