Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce (kurs)

Premiera usługi One od TemplateMonster miała miejsce jakiś czas temu, ale do tej pory nie było okazji, by coś więcej o tej usłudze napisać. Choć Janusz Kamiński z TM co jakiś czas się przypomina, również w kontekście One. Ba, tak pewny jest swego, że nawet sugeruje, że można by zrobić porównanie z usługą Envato Elements, która działa na podobnej zasadzie, a z której korzystam. Nie wiem, czy taka walka na cyferki miałaby sens, ale… warto chyba odnotować, że usługa One doczekała się planu z jednorazową opłatą, czyli tzw. „lifetime access”, który dodatkowo jest teraz w całkiem fajnej promocji…

One od TemplateMonster i lifetime access

Dla niewtajemniczonych pokrótce napiszę, że One od TemplateMonster i Envato Elements to usługi subskrypcyjne, w ramach których, za stałą miesięczną opłatę (lub jednorazową, jaka pojawiła się w One) otrzymujemy nielimitowany dostęp do cyfrowych zasobów, wśród których znajdziemy grafiki i zdjęcia, fonty, prezentacja, pliki audio (tylko w Envato Elements), oraz wszystko to, co potrzebne do uruchomienia strony internetowej – od motywów, szablonów, po wtyczki… Ogólnie jest w czym wybierać, nawet jeśli oferta dostępna w ramach subskrypcji jest tylko wycinkiem standardowej oferty TemplateMonster czy Envato Market.

Ale wracając do głównego tematu, czyli zniżki na jednorazowy zakup dostępu do usługi One od TemplateMonster, to taki plan został wyceniony na 849$, ale teraz można go zakupić 30% taniej, czyli za 590$:

Przyznam, że o ile w wersji z miesięczną/roczną opłatą raczej wybrałbym Envato Elements (bardziej mi pasuje zakres dostępnych materiałów), a obie usługi wychodzą w takim wariancie dość podobnie, jeśli chodzi o cenę (199$ One w aktualnej promocji, i 198$ Envato Elements przy płatności rocznej).

Natomiast oferta One w wersji z płatnością jednorazową troszkę to zmienia, i to nawet, jeśli ich oferta jest moim zdaniem na obecną chwilę uboższa pod pewnymi względami (mniejsza różnorodność wtyczek do WordPressa, czy brak plików audio). Ale jeśli ktoś z TemplateMonster korzysta (np. z ich szablonów WWW, czy motywów do WordPressa), zwłaszcza gdy robi to zawodowo, to jednorazowy wydatek 590$ w zamian za „święty spokój” i brak dalszych opłat może być interesującym wariantem…

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce (kurs)
Patryk
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce (kurs)