Envato Elements - pobierasz co chcesz, ile chcesz

17 października opublikowałem artykuł o tym, że wykupiłem roczny dostęp do Envato Elements. Minął praktycznie równo miesiąc i nie dość, że nie zmieniłem zdania, to jeszcze wczoraj (a przynajmniej wczoraj zauważyłem) dostałem od nich wcześniejszy prezent mikołajkowy – w ramach usługi pojawiły się pliki audio…

Muzyka i efekty dźwiękowe w Envato Elements

W tej chwili usługa zaczyna wyglądać komplementarnie – od zdjęci grafik, przez materiały wideo i audio, fonty, dodatki do programów graficznych, aż pod wtyczki i motywy do tworzenia stron internetowych.  W końcu jak kompleksowo to kompleksowo – mam(y) materiały wideo, to dobrze urozmaicić również ich ścieżkę dźwiękową.

Zasoby muzyczne serwisu (usługi) możemy przeglądać korzystając nie tylko ze słów kluczowych (wyszukiwarka), ale również korzystając z różnych filtrów, takich jak rodzaj (muzyka, efekty dźwiękowe), długość (czas trwania), typ materiału (np. męski lub damski głos, bez głosu), czy z uwzględnieniem tempa utworu.

Cieszy mnie to, bo usługę Envato Elements wykupiłem głównie dla zdjęć, materiałów wideo i… audio, gdyż miałem nadzieję, ze szybko zostaną dołączone do oferty. Ciesze się, że się nie pomyliłem. Teraz zostało mi tylko liczyć na stałe poszerzanie listy dostępnych materiałów, oraz wprowadzenie lepszej wyszukiwarki… ;-)

(!) Zgłoś błąd na stronie
Potrzebujesz profesjonalnej pomocy? Skontaktuj się z nami!
Envato Elements - pobierasz co chcesz, ile chcesz