eBook "Uspokój swoje finanse"

Temat dla wielu z Was być może zaskakujący, ale będzie o rządowym programie „Rodzina 500+”, który startuje jutro (1 kwietnia 2016), i podobnie jak np. przy „Narodowej Loterii Paragonowej”, tak i tym razem cała masa niegodziwców postanowiła wykorzystać naturalne zainteresowanie programem, by coś zarobić…

Rodzina 500+

Za nami już kilka „internetowych podróbek”, które w wielu aspektach wyglądały niczym oryginalna/oficjalna strony programu „Rodzina 500+”, z tym małym wyjątkiem, że zamiast złożyć wniosek o 500 zł na – uwaga zaKODowane łby – każde drugie i następne dziecko (poza rodzinami z dochodem 800/1200 netto na osobę, gdzie wsparcie jest o pierwszego dziecka) otrzymacie subskrypcję Premium SMS.

Na szczęście strony są zamykane/blokowane dość szybko, ale jak łatwo możecie się domyślić – ciągle powstają nowe, i być może największy ich wysyp jeszcze przed nami.

Dlatego jeśli trafiliście tutaj szukając informacji na temat programu „Rodzina 500+” to skorzystajcie z poniższych – bezpiecznych i sprawdzonych – linków:

Zwłaszcza polecam zapoznać się ze stroną poświęconą programowi na Obywatel.gov.pl, gdzie oprócz podstawowych informacji znajdziecie również prosty formularz, dzięki któremu – po udzieleniu odpowiedzi na kilka podstawowych pytań – szybko i wygodnie (wprawdzie nie łapie się na 500+, ale kreator/formularz przetestowałem) otrzymacie najważniejsze informacje o programie, i ew. niezbędnych dalszych krokach, by móc otrzymać świadczenie.

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
eBook "Uspokój swoje finanse"
eBook "Uspokój swoje finanse"