Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce (kurs)

O jakiegoś czasu jestem użytkownikiem (subskrybentem) usługi Envato Elements, skąd mogę pobierać przeróżnej maści dobra cyfrowe (grafiki, zdjęcia, fonty, muzykę, efekty dźwiękowe, wideo, prezentacje, wtyczki, motywy i szablony…) na potrzeby swoich projektów, jak i projektów realizowanych dla moich klientów. Za usługę zdecydowałem się zapłacić z góry za cały rok, bo w takim wariancie wychodzi taniej, niż przy płatności realizowanej co miesiąc, a wiedziałem, że raczej będę korzystał. Aktualnie trwa promocja, dzięki której można skorzystać z usługi w wariancie płatności miesięcznej z 40% rabatem, a więc wychodzi minimalnie drożej niż przy płatności rocznej.

Envato Elements Flash Sale

Przy płatności rocznej (50% taniej) usługa Envato Elements kosztuje 198 $, co daje 16,5 $ na miesiąc. I choć moim zdaniem jest to bardzo dobra cena, patrząc na to, co w zamian dostajemy, to nie każdy chce/może jednorazowo wydać prawie dwieście dolców. Nie tylko dlatego, że nie wiem, czy z usługi faktycznie będzie korzystał przez co najmniej rok.

Dlatego część osób decyduje się na opcję z płatnością co miesiąc, która normalnie kosztuje 33 $ (w skali roku daje to 396 $). Ale aktualnie, do 15 marca, godziny 6:00 (czasu polskiego) można skorzystać z 40% zniżki na abonament płatny miesięcznie:

I tak zamiast 33 $ mamy 19 (lub 17 € zamiast 29), co wychodzi tylko trochę drożej niż przy płatności rocznej, a nie trzeba nie tylko na raz wykładać większej kwoty, ale można w takim wariancie zrezygnować nawet po miesiącu, dalej mogąc korzystać z pobranych elementów (w ramach projektów, do których zostały zasoby przypisane).

Ja jestem VATowcem, więc podatek VAT jest dla mnie neutralny, ale w innym przypadku do podanych kwot trzeba będzie go doliczyć. No, chyba że ktoś z Was nie mieszak w PL lub innym europejskim kraju… ;-)

(!) Zgłoś błąd na stronie
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce (kurs)
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce (kurs)