Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce (kurs)

Prowadzisz własny sklep internetowy? Z pewnością wiesz więc, że nowoczesny i funkcjonalny system płatności ma ogromne znaczenie zarówno dla ciebie, jak i dla twoich klientów. Wśród dostępnych na rynku rozwiązań warto zainteresować się możliwościami jakie daje FONDY – system płatności, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Dla kogo stworzony jest system FONDY?

Niezależnie od tego czy jesteś właścicielem spółki czy prowadzisz działalność gospodarczą system FONDY jest rozwiązaniem dla ciebie. Co więcej, możesz wypłacać z niego pieniądze również na konto osobiste co jest dodatkowym ułatwieniem. System FONDY to szerokie możliwości: fakturowanie online, płatności cykliczne, dane analityczne dotyczące transakcji – wszystko to dostępne również za pomocą aplikacji mobilnej.

Szeroki zakres przetwarzanych płatności

Klient decydując się na zakupy w twoim sklepie ma nadzieję na dokonanie szybkiej płatności ze swojego banku. FONDY dba o to, by było to możliwe. To system, który przetwarza płatności z kilkunastu najpopularniejszych banków, kart i e-portfeli.

To jednak nie wszystko. To także system międzynarodowy, który przetwarza płatności w wielu walutach. Jest więc idealnym rozwiązaniem dla osób, które prowadzą sprzedaż również poza granicami naszego kraju.

Wygodne i szybkie fakturowanie online

Twoi klienci potrzebują faktur? Z FONDY to nie problem. System ten zapewnia bowiem opcję wygodnego i szybkiego fakturowania online. Wystarczy, że wypełnisz prosty formularz, wskażesz kwotę i walutę by w kilka chwil wygenerować fakturę i wysłać ją do twojego klienta SMSem, mailem lub za pomocą innego komunikatora.

Funkcjonalność i intuicyjność

Zaletą systemu FONDY jest również jego funkcjonalność. Jeśli korzystasz z modułów CMS nie musisz samodzielnie konfigurować płatności. FONDY to gotowe wtyczki do 20 najpopularniejszych CMSów. Wdrażanie płatności nigdy nie było tak proste.

Jak widzisz, system płatności FONDY ma wiele zalet i może ułatwić ci codzienne prowadzenie twojego biznesu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na jego temat koniecznie odwiedź stronę Fondy.eu, na której znajdziesz szczegółowe informacje.

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce (kurs)
Gościnny artykuł sponsorowany
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce (kurs)