Tworzysz platformę kursową i potrzebujesz pomocy?

Dziś, tj. 1 lutego 2022 mijają 3 miesiące od wejścia w życie ustawy z dnia 11 sierpnia 2021 r. o zmianie ustawy o radiofonii i telewizji oraz ustawy o kinematografii (Dz. U. z 2021 r., poz. 1676), a tym samym dziś jest ostatni dzień na dokonanie zgłoszenia o wpis do wykazów dla dostawców VSP i VOD dla wszystkich, którzy prowadzą podobne platformy (dla tych, co dopiero zamierzają, obowiązek taki powstaje nie później niż 14 dni przed rozpoczęciem świadczenia usługi).

I oczywiście możemy dyskutować, czy prowadząc platformę z kursami (wideo), lub oferując np. dostęp do nagrań wideo, musimy dokonać takiego zgłoszenia, czy jednak nie (jest spora szansa, że nie, nawet jeśli dzieje się to w ramach działalności gospodarczej…), to chyba najbezpieczniej poświęcić te kilka minut i dokonać odpowiedniego zgłoszenia.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie tej stronie, odpowiednie formularze (docx i pdf) znajdują się tutaj, a tu bezpośredni odnośnik do strony pozwalającej wysłać za pomocą ePUPA pismo do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (pismo ogólne do podmiotu publicznego, w tym przypadku KRRiT).

(!) Zgłoś błąd na stronie | Lub postaw nam kawę :-)
Pomogłem? To może postawisz mi wirtualną kawę?
LUTy dla D-Cinelike (DJI Mini 3 Pro, DJI Avata, OSMO Pocket) od MiniFly
Wdrożenie Omnibusa w sklepie na WooCommerce
Jak (legalnie) latać dronem w Kategorii Otwartej
Tworzysz platformę kursową i potrzebujesz pomocy?
Patryk
Tworzysz platformę kursową i potrzebujesz pomocy?